Timberline – nowoczesna stolarnia

 

Współczesna architektura wnętrz, a w tym meblarstwo, to nie tylko prosta funkcjonalność przestrzeni pracy, zakupów czy wypoczynku, ale też szeroko rozumiana filozofia interakcji pomiędzy użytkownikiem, a wytworem śmiałej wizji architekta. Wnętrza oprócz tego, że intrygują swoim rozmachem lub nieoczywistością, dodatkowo łączą w sobie wszystko to co człowiek wybrał sobie jako udogodnienie codzienności. Nowoczesne technologie, materiały o rożnych strukturach i właściwościach (np. forniry kamienne, szkło samo ściemniające, tworzywa sztuczne udające kamień lub drewno) dają możliwości tworzenia wnętrz niebanalnych, funkcjonalnych i odważnych, które łączą w sobie wszystkie te cechy. Do tego jednak potrzebna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie, a także otwartość na nowe trendy w meblarstwie i aranżacji wnętrz. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest nasza stolarnia TimberLine.

Obecnie meblarstwo przeżywa swój kolejny skok rozwojowy, daleko wykraczając poza dotychczasowe myślenie o jego wyłącznie roli użytkowej. To mariaż łączenia ze sobą nieoczywistych materiałów i tworzenia takich też form, to rzemiosło połączone ze sztuką użytkową i jako takie je widzimy.

Stolarnia

Doświadczenie i wiedza – podstawa biznesu

 

Stolarnię TimberLine tworzą ludzie z pasją do budowania wnętrz i tworzenia biznesu. To doświadczeni fachowcy z wieloletnią praktyką.
Z powodzeniem realizowali najtrudniejsze projekty meblowe i wnętrzarskie, a także znają i rozumieją współczesne technologie meblowe. Mają za sobą wieloletnie doświadczenie w projektach komercyjnych fit – outów biurowych, sklepowych lub użyteczności publicznej. Odwiedzając Galerie Handlowe w Polsce, niejednokrotnie bywasz we wnętrzach, które wyposażali.

1

Relacje z klientami

 

Klientem TimberLine są Inwestorzy zarówno komercyjni jak i prywatni, którzy poszukują niebanalnych, trwałych i przemyślanych rozwiązań wnętrzarskich z zakresu meblowego wyposażenia wnętrz. Pozyskujemy Klientów poprzez własne kontakty biznesowe, firmy które już posiadamy w portfelu, a także w oparciu o zapytania z rynku i oczywiście polecenia zadowolonych Klientów. Ważnym kanałem zdobywania zamówień, jest udział w branżowych targach, konferencjach lub eventach. Także wieloletnie kontakty z markami sieciowymi RETAIL i HORECA, stanowią o możliwościach pełnego obłożenia produkcji. TimberLine zapełnia lukę w brakującym segmencie; meblarstwie wielobranżowym i wizji współczesnego kreowania przestrzeni.

Zespół TimberLine zaprasza do współpracy.